GASTRO NA METRONOME

 

 

NA METRONOME PRAGUE ZVYŠUJEME ÚROVEŇ FESTIVALOVÉHO STRAVOVÁNÍ.

Naším cílem je nabídnout co nejširší výběr z různých světových kuchyní. Od kvalitních masových, nemasových a vegetariánských produktů až po vína a jiné nápoje z celého světa.

Snažíme se spolupracovat s koncepty, které jsou moderní a které uvažují nad svým produktem podobně, jako my nad naším festivalem, tedy především se zaměřením na spokojenost diváků.

Gastro sekce na METRONOME PRAGUE je vlastně malým food festivalem uvnitř festivalu hudebního.

 

NA TÉTO STRÁNCE VÁM PŘINÁŠÍME VÝBĚR Z TOHO, NA CO SE NA METRONOME PRAGUE 2023 MŮŽETE TĚŠIT!

99FRIES

Máte chuť na krásně křupavé, do zlatova usmažené hranolky? Nebo jste spíše milovníkem bramborových lupínků? U 99FRIES si můžete pochutnat na obojím!

Hranolky nebo lupínky zalité domácími omáčkami a posypané sýrem a jarní cibulkou. To jsou 99FRIES!

 

CIAO ITALIAN STREET FOOD

Když se řekne italský streetfood, asi si každý vybaví pizzu. Přitom v italských ulicích jsou mnohem zajímavější kousky k ochutnání. Například vynikající piadiny – druh tenké pšeničné placky, typické pro dnešní region Emilia-Romagna. Piadina se podávala i v antickém Římě a dnes je zapsána na seznamu tradičních italských výrobků kraje Emilia-Romagna. Kdo ji jednou ochutná, hned si ji zamiluje.

U Ciao Italian Street Food bude možné vyzkoušet piadiny s kvalitními italskými sýry a salámy, s domácím roastbeefem nebo vegetariánskou variantu s pečenou zeleninou a hummusem. 

V nabídce budou také dokonalé Ascolana olivy, a to je velká paráda – masem plněná královna všech oliv smažená do křupava.

 

LAZIZ INDIAN STREETFOOD

LAZIZ Indian street food poprvé na METRONOME PRAGUE!

Nenechte si je ujít!

 

 

NABU SANDWICH

Vždy usměvavý Abdel vám v NABU food trucku naservíruje netradičně tradiční středozemní kuchyni Maghrebu z pobřeží Tuniska.

NABU sandwich, to jsou autentické pokrmy z čerstvých surovin reprezentující tuniský street food. V nabídce najdete především sendviče v arabském pita chlebu s vyhlášenými jehněčími klobáskami nebo kuřecí Shawarmou, falafel bowl, drobné street food specials do ruky či osvěžující tuniskou citronádu.

 


 


 

TAMBOLINA WINES

Tombalina Wines nabízí kvalitní vína, včetně široké škály různých italských Prosecco, stejně jako kvalitní jihoafrická a francouzská vína.

 

WINE LOVERS TRUCK

Monika a Petr už třetím rokem provozují ve stylovém francouzském veteránu Citroënu HY z roku 1967 speciální proseccový bar, který i letos zaparkuje na Metronomu.

Budete moct ochutnat vína Česká, Italská a hlavně šumivá. Můžete se těšit na oblíbené prosecco brut a nebo trendy prosecco rosé. Aperolem Spritz potěší přiznivce míchaných drinků s proseccem.