DJ DOUBLE J

DJ Double J, vlastním jménem Jan Janečka, vystupuje od roku 2001 pravidelně v pražských klubech (Bordo, Radost FX, Punto Azul, Jet Set, Backdoor). Jeho doménou je r´n´b, hip hop a i ostřejší grime.
Ze začátku hrál převážně UK garage, posléze se ve svých setech začal více věnovat crunku a dirty southu. Je členem DJ crew Platinum Soul, jejichž parties patří k těm nejlepším v republice. Od roku 2001 také provozuje internetovou stránku ukgarage.cz, která neustále informuje o novinkách zejména britské urban music. Od samého začátku je členem redakce urban magazínu Street a píše pro web boombap.cz. 

Stál u zrodu legendárních českých grime průkopníků ISCream Boyz, jako DJ má za sebou např. tour s Vladimirem 518 a Hugo Toxxxem. Se svým DJ kolegou Orionem pravidelně pořádá např. úspěšný rapový večírek Back 2 The Old School. Od roku 2006 také moderuje nejstarší pořad o rapu v Česku – Soundbomb na pražském Radiu 1. Poslední roky se věnuje i populárnímu podcastu V Rapu, který uvádí společně s Milanem Bartouškem.

DJ DOUBLE J

Kdy a kde?

23.6.2023 02:15 - 04:00
RAP CLUB