DOMINIK GEHRINGER

Dominik Gehringer(20) začal hudební kariéru v 16 letech. Po svém prvním odehraném setu zjistil, že skládání hudby bude to pravé, co by ho v životě bavilo. Rok na to už hrál live na festivalu Beats For Love a také vydal svoje první EP "Dione Planet".

V roce 2019 mu na labelu Trippy Code vyšlo úspěšné EP "Digital Future" a jeho track "Solar Collector" se dostal na 25. místo v TOP 100 nejprodávanějších singlů na portálu Beatport a českém iTunes.
Rok 2021 byl pro Dominika jako producenta nejúspěšnějším. Jeho EP "241" vydané na labelu Purified slavilo nebývalý úspěch. Producentka Nora En Pure ho pravidelně zařazovala do svých playlistů Purified radio show, na svém americkém turné použila track "This Moment as a Pure Discovery". Dominik byl osloven i holandským producentem Rodgem, pro kterého vytvořil hitový singl "Escape", který zazněl na největším trance festivalu v Mexiku a také na Transmission v O2 Aréně. Austin Kramer ho poté zařadil do oficiálního playlistu rádia Tomorrowland.

Poté produkoval vynikající EPS na holandském labelu Click Records a berlínském Steyoyoke.

Dominikovo EP "Spielberg/Sunday Sun“ vyšlo pod hlavičkou nizozemského vydavatelství Songspire. Jeho nejnovější EP "One More Night" vydal též na holandském labelu Sommersvile.

Ke konci roku 2022 Dominik vydal své dlouho očekávané EP na labelu Nora Purified s titulní skladbou "Writing For You".

DOMINIK GEHRINGER