HOLLY HUMBERSTONE

Holly Humberstone se narodila 17. února 1999 v anglickém městečku Grantham. Má pět starších bratrů a jednu starší sestru. Její otec pracuje jako stavební inženýr a matka je učitelka.
Od dětství byla Holly velmi kreativní a nadaná. Již v raném věku se začala zajímat o hudbu a učila se hrát na klavír a kytaru. Když jí bylo 14 let, začala skládat vlastní písně a nahrávat je pomocí domácího studia.
V roce 2018 se Holly rozhodla, že se bude věnovat hudbě naplno. Přestěhovala se do Londýna, aby mohla být blíže hudebnímu průmyslu, a začala pracovat na své hudbě s producentem Robem Miltonem.
V roce 2019 vydala Holly svůj debutový singl "Deep End", který získal velkou pozornost a stal se jedním z nejúspěšnějších nezávislých singlů v Británii téhož roku. Následovaly další singly jako například "Falling Asleep at the Wheel" a "Overkill", které získaly kladné ohlasy od kritiků i fanoušků.
V roce 2020 se Holly stala jedním z nejžádanějších nových hudebních talentů a byla nominována na cenu BBC Sound of 2020. Navzdory pandemii COVID-19 se jí podařilo vystoupit v pořadech jako Later... with Jools Holland a The Late Late Show with James Corden.
V roce 2021 vydala Holly své debutové EP s názvem "The Walls Are Way Too Thin", které se setkalo s nadšeným ohlasem fanoušků i kritiků. EP obsahuje šest písní, včetně hitu "Haunted House", a ukazuje rozmanitost Hollyina hudebního stylu a talentu.

Holly Humberstone je mladá umělkyně, která si svou autenticitou a emocionálním projevem získává stále větší počet fanoušků. Její hudba je často charakterizována jako směs indie rocku a popu s osobními texty a silným vokálem. Holly je stále na začátku své kariéry a má před sebou mnoho příležitostí, aby se dále rozvíjela a budovala své jméno v hudebním průmyslu.

HOLLY HUMBERSTONE

Kdy a kde?

24.6.2023 00:15 - 01:30
PLOOM MOON CLUB