KARIN ANN

Mladá slovenská zpěvačka Karin Anna vstoupila jako nový interpret na hudební scénu ve svých osmnácti letech. Tato talentovaná zpěvačka a také úspěšná výtvarnice má své kořeny v České Republice.
V roce 2020 Karin přišla se svým debutovým singlem pod názvem “3AM”. Za úspěchem této skladby stojí známý britský producent Matt Schwartz, který se mimo jiné podepsal pod produkci posledních dvou alb zpěváka Yungblunda.
Karin Ann je definicí svého hudebního cítění, je součástí moderního směru alternativy trap. Tato zpěvačka se díky svému roku narození zařazuje mezi umělce z generace Z, která má svůj život i dospívání ovlivněné moderními technologiemi a internetem. I proto produkce její tvorby byla svěřená právě do rukou producenta Matta Schwartze, který je novodobým odborníkem hudební scény generace Z a má rozsáhlé a mezinárodní zkušenosti.

Důkazem úspěchu na hudební scéně Karin Ann je i to, že působila jako předskokanka slavné kapely Imagine Dragons na vyprodaných červnových koncertech v Praze roku 2022. Stejnou příležitost získala i u další celosvětově proslulé kapely My Chemical Romance. Mezi jeden z velkých úspěchů této zpěvačky by se dalo zařadit uvedení na billboardu, který byl zveřejněný na Times Square s EQUAL Music program.

Karin Ann letos přišla se singlem “For A Moment”, který reaguje na velmi žhavé téma dnešní generace, a to LGBTQ+ komunita. Jako inspirace k této písni jí posloužilo známé rčení: ”Co tě nezabije, to tě posílí!” Produkce této skladby se ujal Mitch McCarthy, který své dovednosti v minulosti podtvrdil na hitu Olivie Rodrigo “Driver Licence”. V otázkách LGBTQ+ komunity se Karin snaží velmi intenzivně angažovat nejen ve svých písních, ale také na vystoupeních, kde ráda vidí duhové vlajky nad hlavami fanoušků.

Psaní svých písní považuje za jednu z forem terapie své duše. Přijďte si vychutnat její emocionální vystoupení na Metronome Prague.

KARIN ANN

Kdy a kde?

24.6.2023 15:45 - 17:00
ČT FONTÁNA STAGE