LU2 VINYL FLEXER

LU2 VINYL FLEXER kombinuje kreativní mixování s precizním technickým scratchingem a vybraným hudebním vkusem. Spojením nejlepší městské klasiky s novou generací úžasných basových a turntablistických triků, synthtablismu a prstového bubnování posouvá umění prolínání na zcela novou úroveň.
LU2, který si za jméno dává přídomek "Vinyl Flexer", je zkušený harcovník, vítěz mnoha scratchovacích soutěží a jeden z nejvýraznějších českých turntablistů. Má za sebou nespočet vystoupení, spoluprací (tedy collabů) s předními rappery české hiphopové scény, učí ve své škole nováčky umění DJingu. Můžete ho znát také z Youtube kanálu, kde natočil několik výukových videí a hodinových streamů. 
Od roku 2009 je součástí různých soutěží: DMC, IDA, Red Bull 3style atd. Spolupracuje s hudebními festivaly a předními českými umělci v rapové subkultuře, jako jsou Yzomandias, Gleb, Decky Beats.
Od roku 2019 je ambassadorem světového týmu Reloop a Kytary.cz, kde vytváří DJ sekci, pro kterou připravuje videa a streamy v českém jazyce.

LU2 je jednou třetinou projektu "DRO" (Divadelní Rapový Orchestr) & koncertní DJ Sergeie Barracudy.

LU2 VINYL FLEXER

Kdy a kde?

24.6.2023 03:15 - 04:45
RAP CLUB