MIKE VÄTH

Mike Väth je německý techno producent a DJ, který se narodil roku 1967 ve Frankfurtu nad Mohanem a je nejmladší ze tří bratrů. Jeho kariéra začala v roce 1991, kdy začal hrát na soukromých akcích. Postupně se stal rezidentním DJem několika klubů v Německu a jeho popularita začala růst.
Produkce je charakteristická temnými a progresivními beaty, které kombinuje s minimalismem a experimentálními zvuky. Jeho tvorba zahrnuje jak techno, tak tech-house, které často připomínají jeho staršího bratra Svena Vätha, světoznámého techno producenta a DJe.
Mezi jeho nejznámější skladby patří "Don't Panic", "Sahara", "Conductor", "Black Beauty" a "Blue Matter". V roce 2011 vydal své debutové album "Initiation", které obsahuje celkem 14 skladeb.
Mike Väth je také aktivním producentem remixů a spolupracoval s řadou umělců, jako jsou například Oliver Lieb, Mark Reeve, Pascal FEOS, Alex Bau a další. Jeho sety a vystoupení jsou velmi živé a energické, což ho činí jedním z nejoblíbenějších techno DJů v Německu a Evropě.
Mike je otcem dvou dcer a jednoho syna a od roku 2007 žije s rodinou v Curychu.

MIKE VÄTH

Kdy a kde?

24.6.2023 01:45 - 03:15
BEATS FOR METRONOME CLUB POWERED BY EVROPA 2