SIR CHLOE

Sir Chloe je relativně mladá americká hudební skupina, která vznikla v roce 2019 v New Yorku. Skupinu založili sourozenci Dana a Palmer Foote, kteří se věnovali hudbě již od dětství a v roce 2018 začali spolupracovat s baskytaristou Teddy O'Marou a bubeníkem Danem Duszynskim.
První singl skupiny, "Animal", byl vydán v roce 2020 a okamžitě zaujal posluchače svým silným vokálem, chytlavým riffem a atmosférickou produkcí. Skladba se stala virálním hitem na sociálních médiích a získala pozornost hudebních kritiků i fanoušků.
Další singly "Easy On You" a "Michelle", potvrdily talent skupiny a přidaly další vrstvy do jejich rozmanitého zvuku, který kombinuje prvky indie rocku, popu a alternativního rocku. V roce 2021 skupina vydala své debutové EP s názvem "Party Favors", které obsahuje pět písní, včetně už zmíněných singlů a nových skladby jako "Too Close" a "Dirty Car".
V roce 2022 vydali dvě nealbové nahrávky "Company" a "Mercy". Na začátku roku letošního ohlásili debutové album "I Am The Dog", které vyjde 19.5.2023. Jako ochutnávku zvuku nového alba vypustili hit jménem "Hooves", na kterém se autorsky i produkčně podíleli John Congleton a také Sarah Tudzin z "Illuminati Hooties". Skupina také plánuje nadcházející léto vyrazit na turné společně s Beck a Phoenix.
Sir Chloe se během krátké doby stala jedním z nejzajímavějších nových hudebních počinů a jejich energické koncerty a charismatická vystupování naživo potvrzují, že mají potenciál stát se velkou hvězdou na nezávislé hudební scéně. 

Kdy a kde?

24.6.2023 18:15 - 19:00
TREE STAGE