TOLSTOYS

Tolstoys - cesta do světa barevné magie! 
Představujeme vám Tolstoys, jedinečnou berlínskou kapelu s kořeny na Slovensku a Novém Zélandu. Letos v létě představí své nové album "No Limit To Love", které spojuje čarodějnický trip-hop s psychedelickými hippie rytmy.
Od svého triumfu v soutěži Debut roku 2017 na Slovensku si Tolstoys vybudovali neuvěřitelnou reputaci. Předvedli své mistrovství na více než 150 koncertech, včetně prestižních festivalů jako Eurosonic, BUSH, MENT i těch lokálně oblíbených (Pohoda, Grape, Colours of Ostrava).
Své umění ukázali nejen na domácí půdě, ale také na turné po Slovensku, České republice a Německu. Podpořili významná jména jako Tom Odell, Lola Marsh a Easy Life. Frontmanka kapely, Ela, byla zařazena mezi elitu Forbes 30 pod 30. A po vydání druhého alba "Mirror Me", které bylo nominováno na Album roku 2022, se jejich tváře objevily na obrovském billboardu na Times Square v New Yorku.
Připravte se na dávku úchvatné hudby, neuvěřitelnou energii a jedinečný zážitek. Tolstoys jsou připraveni vás přenést do svého světa snů a nekonečné lásky.

TOLSTOYS

Kdy a kde?

22.6.2023 17:15 - 18:15
PLOOM MOON CLUB