Do Metronome zbývají 4 dny

Nedělní podvečer je ideální čas na úvahu, co podniknout další týden, za jakými zážitky vyrazit a co nezapomenutelné prožít, co myslíte? Pokud to máte podobně, tak rozhodně nezapomeňte do svých plánů zahrnout i návštěvu zrekonstruovaného Výstaviště Praha, které se od 20. do 22. června stane dějištěm letošního ročníku Metronome Prague plného premiérových koncertů velkých hvězd, speciálních narozeninových show i atraktivního nehudebního programu pod hlavičkou Metronome Fair.

Čeká vás našlapaný a unikátní program

Exkluzivní premiéra na Metronome Prague čeká  zářivou britskou superstar, zpěvačku Raye, která si z letošního předávání Brit Awards odnesla domů hned šest ocenění. Poprvé se v Praze představí také  Marc Rebillet se svou originální energickou show bez předem stanovených pravidel. Splněným snem návštěvníků i pořadatelů festivalu je i další premiéra – od francouzského dua The Blaze se čeká nezapomenutelný zážitek pro oči i uši! S čarovnou směsí soulu, psychedelie, funku a gospelu se do Prahy vrátí londýnský zpěvák s ugandskými kořeny Michael Kiwanuka, jeden z největších objevů britské hudební scény. 

Narozeniny během letošního ročníku oslaví rovnou dva interpreti: Britská ikona elektronické hudby, kapela Kosheen s charismatickou zpěvačkou Sian Evans přiveze do Prahy unikátní show, v níž se ohlédne za 25 lety své kariéry. Velkolepě na Metronome Prague 2024 oslaví sedmdesátiny Michael Kocáb, který se na pódium vrátí po čtyřech letech. V průřezové show se k němu připojí Pražský výběr, Český národní symfonický orchestr, Jiří Korn, Vladimír 518 a mnoho dalších. Z domácích se představí také Lake Malawi, Sofian MedjMedj s přáteli, držitelé letošní ceny Anděl za album roku November 2nd,  We Are Domi, Bert & Friends a řada dalších.

Nabitý line up přináší další zvučná jména z celého světa jako Milky Chance, Tom Grennan, Allysha Joy, Meute, Dadi Freyr, čerstvé držitelky Brit Awards The Last Dinner Party i CMAT. Rap Club navštíví kultovní Ghetts, spolu s ním vystoupí mladý, ale už velmi úspěšný Ayrtn nebo Rushy a také  čeští rappeři Paulie Garand, legenda českého rapu James ColeRedzed, Rohony a pak třeba Meizyy, Annet X spolu s Nobodylisten.

S přáteli nebo rodinou? Všichni si přijdou na své!

Náš úžasný areál nabízí komfort pro každého. Vzrostlé stromy uvnitř i okolo ve Stromovce, klimatizované Křižíkovy pavilony v případě tropických veder, pevný povrch v případě deště,vždycky je, kde si sednout a pobýt s rodinou či přáteli. A k tomu bohatý doprovodný nehudební program či gastro zóna, která vás zavede až za hranice chutí.

Novinkou je Podcast stage, kde můžete živě přihlížet natáčení oblíbených podcastů a Opero Forum ve kterém proběhne řada zajímavých diskuzí a slam poetry. Poprvé v rámci Metronome Prague otevíráme i vlastní Met Gallery - výstavní prostor současného umění,
kde se budete moci zapojit do 3D tisku jednoho z děl. 

Metronome Fair nabídne i bohatý dětský program, loutkové divadlo či moderní cirkus. Pro ty nejhravější jsou pak k dispozici zábavné kvízy, únikové hry, lanové centrum a skatepark.

Nalaďte se s námi na dokonalé léto!

Není lepší místo, kde si navodit tu správnou letní prázdninovou atmosféru, než je Metronome Prague. Energie ze tří dnů zábavy, pohody a radostí vás bude provázet minimálně do září. To garantujeme! Proto neváhejte s nákupem posledních vstupenek, ať vám tento elixír života a bezstarostné zábavy neunikne.

16. 06. 2024