KONTAKTY

 

 

MÍSTO KONÁNÍ FESTIVALU

​​​​​​

VÝSTAVIŠTĚ PRAHA HOLEŠOVICE

Výstaviště 67, 170 90 Praha 7

 

 

 

PRODUCERS OF THE FESTIVAL (CEO's)

​​​​​DAVID GAYDEČKA
MARTIN VOŇKA

David a Martin jsou přes dvacet let nerozlučná dvojka a také organizátoty a producenty hudebních festivalů United Islands of Prague, Metronome Prague a dalších kulturně-společenských událostí. 

METRONOME ARTISTS BOOKING

MARTINA LESNER, ANTHONY JOUET
[email protected]

Martina a Anthony řeší booking a dramaturgii festivalu Metronome. Martina je stěžejní osobou - komunikuje s kapelami. Bez Martiny a Anthony by festival neměl žádný program. ​​​​​

MARKETING & PRESS

RENATA WERLIKOVÁ
[email protected]

Renata má na starosti celou marketingovou kampaň. Společně s reklamní agenturou dělají všechno pro to, abyste se o Metronome dozvěděli všechno podstatné a to jak na sítích, tak třeba v médiích nebo na billboardech.

HEAD OF CLIENT OPERATIONS

ALENA ŠVEJNOHOVÁ
[email protected]

Alena společně s partnery přemýšlí o tom, jak financovat festival tak, aby i nadále mohl existovat a pokud možnost nestál bambilión. Zvládá to bravurně, dříve totiž bývala starostkou jednoho známého města.

EVENT MANAGEMENT & GUEST SERVICE

NIKOLA KOCOURKOVÁ​​​​
[email protected]

Nikola má na starosti naše festivalové hosty. Zvládne zajistit nemožné, od hřebíku po lokomotivu a také odpovědět na jakoukoliv otázku a zajistit, aby všechno mazalo jako po másle. A možná i přijde i prezident.

METRONOME CLUB MANAGER

EVA TEGLOVÁ
[email protected]

Eva je pravou rukou Aleny. Je styčnou důstojnicí pro Metronome Club, takže ví o všem, co se kde šustne, a umí sehnat i vstupenky, které jsou normálně nesehnatelné a to jak v Česku, tak prakticky po celém světě.

METRONOME FAIR MANAGER

MARTINA ŽÁKOVÁ
[email protected]

Martina řeší hlavně nehudební program. Všechno kde není hudba, to je její dílo. Řeč je hlavně o podcastech, debatách, workshopech, ale i stáncích zajímavých neziskovech nebo výstavách.

ARTIST ADVANCING & PRODUCTION MANAGER

DITA KLAPKA
[email protected]

Dita má na starosti advancing, se všemi umělci vyplňuje smlouvy a řeší technické ridery nebo třeba občerstvení. Je obvykle také první a taky poslední osobou na festivalu, kterou umělci potkávají.

TICKETING & MERCHANDISE

VLADAN KLIMENT
[email protected]

Vladan je na první pohled neviditelnou součástí týmu. Ale opak je pravdou. Většinu doby ho uvidíte, jak sedí za počítačem řeší všechny možné druhy vstupenky, akreditace, ale tak festivalový merch. 

FOOD & BEVERAGE SERVICES

KRYŠTOF DOBROVSKÝ
[email protected]

Kryštof je jednou z důležitých součástí našeho festivalu. Bez něj byste totiž na Výstavišti velmi pravděpodobně měli hlad a žízeň. A to byste nechtěli.

 

 

 

 

VSTUPENKY

INFORMACE KE VSTUPENKÁM
[email protected]

 

 

 

POŘADATEL

Metronome Production s.r.o.

Terronská 873/3, 160 00  Praha 6
IČ: 04658639, DIČ: CZ04658639
info@metronome.cz