Metronome Fair je kompletní a je největší v celé historii Metronome Prague

S velkým potěšením oznamujeme, že doprovodný program Metronome Fair na téma Odvaha je hotov, a s hrdostí dodáváme, že je také nejbohatší a nejpestřejší ze všech dosavadních ročníků. Společně se spoustou skvělé hudby jsme pro vás připravili spoustu zábavy a jedinečných zážitků: „Nabídneme všem návštěvníkům – velkým i malým, těm, co přijdou s partnerem či partnerkou, ale také skupinám přátel nebo rodinám s dětmi – aktivity, které jim skvěle doplní hudební zážitky. Chceme návštěvníky nejen pobavit, ale také inspirovat,“ prozradila dramaturgyně doprovodného programu Alena Švejnohová.

Kromě celé řady hudebních hvězd se můžete těšit na umělecké venkovní instalace, výstavy, dobrodružnou únikovou hru, nejrůznější workshopy, zajímavé filmové a divadelní produkce, sportovní zónu, hledání kešek nebo na hip-hopovou taneční školu. K oblíbeným atrakcím se určitě zařadí vyhlídkové kolo, které nabídne netradiční pohled na festival i Prahu.  

K největším tahákům mezi expozicemi bude bezesporu patřit unikátní realizace ikonického Vetřelce umělce H.R. Gigera, kterou Metronome připravil ve spolupráci s Alšovou jihočeskou galerií. Pokud máte dostatek kuráže, budete se moci postavit slavnému „Alienovi“ tváří v tvář.

Své festivalové speciály budou přímo na pražském Výstavišti natáčet autoři vašich oblíbených podcastů - Prostor X Čestmíra Strakatého, Pastoral Brothers, Dobrovský-Šídlo nebo Jan Bican. Seberte odvahu a zapojte se do debaty! 

Speciální zónu o odvaze chystá Český olympijský výbor. Ta bude věnována Věře Čáslavské. Svůj prostor zde mají významné neziskové organizace s aktuálními projekty, kterým jsme věnovali zvláštní díl Novinek.

Pro menší a nejmenší návštěvníky jsme přichystali speciální dětský program, který zahrnuje divadla, taneční a výtvarné workshopy, skatepark, pumptrack, fotokoutek a spoustu dalších her a zábavy. 

17. 05. 2023