FOOD ZONE

Přemýšlíte nad tím, jestli si zajít na skvělý koncert, a přitom se cestou někde dobře najíst nebo se jdete někam najíst a doufáte, že tam budou i dobře hrát?

METRONOME PRAGUE vám bez problémů zajistí oboje.

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ!

  • V areálu najdete 500 m2 barů a gastro stánků a domácí i exotické speciality, ze kterých si vybere opravdu každý. Ať už jste vegetarián, vegan, frutarián nebo se naopak bez pořádné flákoty neobejdete. Ani potravinové alergie nejsou pro nás žádnou překážkou.

 

HOTOVOST U NÁS NEPOTŘEBUJETE!

  • Náš bezhotovostní platební systém vám zaručí nejen větší rychlost při placení, ale i větší hygienu (platební karta nebo mobil jsou určitě čistější než hrst bankovek či mincí). A navíc vám nehrozí případné odcizení hotovosti.

 

ŽÁDNÉ FRONTY A VÍCE ČASU NA HUDEBNÍ ZÁŽITKY!

  • Říká se, že na všechno, co je dobré, se vyplatí počkat. I na dobré jídlo. U nás ale s ohledem na rozsah gastro zóny je to čekání minimální. Dbáme také na to, aby se naše jídlo dalo jíst v pohybu při přecházení od jednoho hudebního zážitku k druhému.

 

MYSLÍME NA PLANETU!

  • Pokud to lze, řešíme maximum provozu gastro zóny eco friendly - vratné kelímky jsou samozřejmostí a všichni prodejci musí používat bio rozložitelné nebo recyklovatelné nádobí. Našim dlouhodobým cílem je maximalizovat množství potravin od lokálních pěstitelů a úspěšně se nám daří každoročně tento podíl zvětšovat.

 

NABÍZÍME POHODLÍ I KVALITNÍ PITÍ!

  • Pokud si chcete na svůj pokrm udělat čas, taky žádný problém. V naší gastro zóně pod stromy si k jídlu i pohodlně sednete. K dobrému jídlu patří i kvalitní nápoje, a to od těch nealkalických, přes pivo, víno až po míchané drinky. Vína můžete ochutnat jak domácí z Moravy, tak z Itálie, Francie, Španělska či Jihoafrické republiky. Také u piva nabízíme širokou škálu od malých lokálních pivovarů o zavedené značky. Navíc chceme naši tradiční pivní kulturu podpořit a v ohraničeném sektoru nabídnout čepování do skla, což nebývá na festivalech standardem.