Mapa areálu Metronome Prague 2024

Naplánujte si své cesty areálem už teď! S touto mapou areálu v kapse budete mít vše na dosah ruky!  Vyrazit můžete například do některé ze zón našich partnerů.

V ČSOB Zóně (1) půjdou zábavě naproti a umožní vám zažít ten pravý festivalový stav bez tíže. V zóně ČEZ Energy Zóně (2) se můžete ponořit do kreativních workshopů, udělat si cool fotky, vyzkoušet si virtuální realitu nebo si půjčit powerbanku. Chybět nebude ani IQOS Zone (3) Desperados Zóna (4) nebo Škoda Lounge (5) s vlastní kavárnou.

Novinkou je Podcast stage (6), kde můžete živě přihlížet natáčení oblíbených podcastů a Opero Forum (7) ve kterém proběhne řada zajímavých diskuzí a slam poetry.

Zamiřte rozhodně i do Met Gallery (😎 výstavního prostoru současného umění, kde se budete moci zapojit do 3D tisku jednoho z děl. Za loutkovými divadly a moderním cirkusem vyrazte k (9) a v (10) se můžete zúčastnit workshopů a něco si vyrobit na památku.

Metronome Fair (11) nabídne bohatý dětský program i prezentace neziskových organizací, zábavné kvízy a únikové hry. Pro ty nejhravější je pak k dispozici lanové centrum (12) a skatepark (13).

🎫 vstupenky

🇨🇭 první pomoc

🚻 toalety

👕 merchandise

🍔 bistro, restaurant

🍺 pub

🍻 pivo do skla

🍸 bar

🙂 fun zone

🪑 chill out zone

♿ bezbariérová zóna

 

Podrobný program najdete zde 👉 https://www.metronome.cz/cs/timeline

 

17. 06. 2024