Ohlédnutí za METRONOME PRAGUE 2023

Během čtyř dní Metronome Prague představil přes 80 hudebních vystoupení, ale i nový Metronome Fair, nehudební program, jehož letošním společným jmenovatelem bylo téma ODVAHA. Součástí byly workshopy a debaty, poprvé včetně živého natáčení známých podcastů. Diváky potěšily dvě gastro zóny s vybranými koncepty, foodtracky a různými specialitami, bary i výčepy. Areál je částečně v rekonstrukci, ale i tento rok na Výstavišti v pražských Holešovicích zaznamenali návštěvníci významné posílení komfortu prostředí, ve kterém se koncerty odehrály. Šestý ročník Metronome Prague skončil nad ránem tuto neděli. Spolu s tím jsme oznámili termín příštího ročníku od 20. do 22. června 2024.

Na sedmi scénách se od čtvrtka 22. do soboty 24. června při 80 vystoupeních vystřídalo na 300 účinkujících – včetně velkých jmen zahraniční i domácí hudební scény, jako jsou JAMIROQUAI, ZAZ, MODERAT, AURORA, M83, EDITORS, TOVE LO, J.I.D, WHITE LIES, KELVYN COLT, FROSTI, JANA KIRSCHNER, ZRNÍ, MIDI LIDI, SUPERCROO, PSH, MYDY  a další. Akci nově rozšířily Rap scéna a Beats for Metronome scéna ve spolupráci s největším středoevropským festivalem taneční hudby Beats for Love.

“Pokračujeme s akcí v nejednoduché době. Jsme rádi, že jsme mohli muzikou i dalším programem udělat radost tolika divákům. Děkujeme všem partnerům, kteří se do akce různě zapojili. Vše proběhlo podle plánu a je to velká satisfakce pro celý organizační tým.” říká spoluorganizátor Metronome Prague David Gaydečka„Velkou pochvalu zaslouží celý tým, který připravoval areál a služby pro diváky, který z počátečních prvních ročníků byl velmi profesionálně připraven. Těšíme se na všechny příští rok. Ve čtvrtek odstartujeme na našem webu předprodej vstupenek na další ročník.”

27. 06. 2023