Štědrá edice s jednodenními vstupenkami v prodeji!

Velmi nás těší obrovský zájem o nadcházející ročník Metronome Prague, o čemž nejlépe svědčí rychlost, s jakou v předprodeji zmizela naše vánoční nadílka 3 000 vstupenek. Pro všechny, na které se nedostalo, jsme proto uvolnili do prodeje další zvýhodněnou limitovanou edici. Vždyť potvrzená účast takových hvězd jako Jamiroquai, M83, Aurora, Moderat, Editors nebo White Lies je více než pádným důvodem pro jejich koupi.

Do Štědré nabídky zvýhodněných 6 000 kusů jsme vedle oblíbených třídenních vstupenek za 2 790 Kč zařadili jako vánoční dárek limitovanou sérii jednodenních za neopakovatelnou cenu 1 790 Kč. Tato jedinečná nabídka platí do vyprodání, nejpozději do 26. 12. Právě teď máte ideální příležitost udělat radost pod stromečkem svým blízkým nebo sami sobě. Neváhejte, lepší cenu již zaručeně nenajdete.  

Pokud si chcete užít jednu z největších hudebních událostí roku na maximum, právě vám jsou určeny VIP vstupenky s celou řadou výhod. Například vstup do exkluzivní zóny s nejlepším výhledem na hlavní podium, dětský koutek s odborným dohledem, pohodlné zázemí pro odpočinek, skvěle vybavený bar a skvělí barmani, vlastní „kotel“ před pódiem, komfortní toalety a další.

Vybrané vstupenky jednoduše zaplatíte kartou nebo bankovním převodem, ale můžete využít i další možnosti. Například nákup přes Twisto, kdy se službou Nákup na třetiny zaplatíte třetinu ceny hned a zbylé dvě třetiny později, bez jakéhokoli navýšení a úroku. K úhradě vstupenek můžete také použít zaměstnanecké benefitové programy Edenred, EBenefity, Benefity a Benefit Plus.

„Jak se ročník 2022 vzdaluje, nový ročník 2023 se přibližuje. Máme radost, že postupně potvrzujeme hudební program, který potěší spoustu příznivců. Byť je jisté, že budeme muset vstupenky výrazně zdražit s ohledem na náklady a celkovou situaci, přichystali jsme nyní do prodeje dalších šest tisíc vstupenek za cenu stále co nejvstřícnější. Jsme přesvědčeni, že zážitek s názvem Metronome Prague 2023 udělá radost spoustě z vás nejen o Vánocích,“ těší se organizátor David Gaydečka.

KOUPIT VSTUPENKY

16. 12. 2022