Úniková hra na Metronome Prague

Jednou z novinek Metronome Fair je úniková hra, která se odehrává v areálu festivalu a prověří vaše schopnosti rozlousknout nejrůznější hlavolamy, šifry a hádanky. Ať už budete hrát sami, s přáteli nebo s dětmi, slibujeme skvělou zábavu:

Zahrajte si unikátní venkovní únikovku v prostoru festivalu Metronome, při které se vám zážitek z festivalu doplní o radost z řešení šifer a hlavolamů.

Máte pro strach uděláno? Odvaha vám nechybí? To si zkusíme! Přesněji jistý doktor, který vás vybral do svého výzkumu. Na několika místech v prostoru festivalu si vás vyzkouší především z toho, zda odvaha zvítězí nad strachem a s čistou hlavou tak dokážete vyřešit všechny zadané úkoly. A stejně jako v každém druhém filmu se možná i tento výzkum trochu zvrhne. Ale to zjistíte, až se stanete subjektem neznámého doktora. Máte odvahu? Ukažte ji!

Přihlásili jste se do výzkumu jakéhosi dr. Františka na výzkum fobií. Nezáleží na tom, zda jimi trpíte či nikoliv, jste rádi, že jste do výzkumu byli z mnoha uchazečů vybráni. Spíše si chcete otestovat svou odvahu - a také svůj mozek. Postupně se podrobíte různým úkolům, kdy budete se strachem hluboko v batohu a s odvahou v srdci řešit různé šifry a hlavolamy. Pokud se vám to povede, budete na konci odměněni.

Seberte odvahu čelit strachům a vyřešte všechny nástrahy, ať už ty doktorem kontrolované nebo ty nekontrolované vůbec nikým!

02. 06. 2023