Metronome Prague 2023 launched!

David Koller a Queens Orchestra VE STŘEDU 21. 6. úspěšně zahájili Metronome Prague. Dnes pokračujeme s hvězdami Jamiroquai, Aurora nebo Biig Piig.
 

Máme radost, že zahajovací koncert šestého ročníku festivalu Metronome Prague, na kterém ve středu 21. června večer vystoupili ukrajinský dámský symfonický Queens Orchestra a David Koller s kapelou, provázely nadšené ovace. Queens Orchestra se v Praze představil vůbec poprvé. V bravurním podání sedmnácti žen, které hrají na více než dvacet hudebních nástrojů, zazněl repertoár napříč žánry. David Koller, legenda českého bigbítu a frontman skupiny Lucie, přidal své nestárnoucí hity i písničky z nového alba LP XXIII.
 

Máme radost, že se šestý ročník rozjíždí úspěšně. Některé hudební hvězdy jsou v Praze již od včera. Poslední vstupenky jsou dnes k dostání jak na našem webu, tak v místě akce. Jednodenní i třídenní a jedna komfortnější verze s vlastním VIP zázemím. Díky vám všem, které Metronome baví! Těšte se námi na velké metropolitní setkání i na překvapení v podobě nečekaných hostů, třeba i hudebních.