CIRCUS PONORKA + DEEP BLUE SEA ORCHESTRA

Skromný hitmaker. Tento zdánlivý protimluv Honzu Ponocného vystihuje docela přesně. Léta to byl nepřehlédnutelný kytarista po boku Ivana Krále či Mekyho Žbirky - ale jen málokdo tušil, že tajemný muž v černém klobouku je také špičkovým autorem.  

Když se někdo nepřipravený stane svědkem Ponocného divoké one-man-show Circus Ponorka, začne mu okamžitě vrtat hlavou “odkud tohle znám?” Honzovy hravé emotivní písně jsou snadno zapamatovatelné. Po pár taktech je poznají třeba diváci filmů Alice Nellis či Petra Zelenky, nebo řady divadelních her.

Projekt Circus Ponorka + Deep Blue Sea Orchestra vznikl jako speciál pro festival filmové hudby. Jeho smyslem bylo zachytit Honzovy písně naživo v podobě téměř “filmové”. Deep Blue Sea Orchestra je spojením klasických muzikantů kolem Epoque Quartet s Honzovými dlouholetými spolupracovníky Davidem Landštofem a A. M. Almelou. Souhrou zdánlivě vzdálených hudebních světů vznikla uhrančivá show. Po jejím skončení všichni věděli, že tohle nesmí být jen jednorázová specialita. 

 

CIRCUS PONORKA + DEEP BLUE SEA ORCHESTRA

Kdy a kde?

21.6.2024 21:15 - 22:30
ČT ART FONTÁNA STAGE