VIIITO (CZ)

Producent, DJ a trumpetista, který se zaměřuje na Melodic Techno & House, Afro House, Organic House. Během vystoupení využívá sametového tónu křídlovky a trumpety s harmonickým dusítkem ve spojení se specifickými efekty. Vzniká zcela jedinečná syntéza, která ve světě nemá obdoby. Svou inspiraci čerpá mimo jiné z jazzu, pravidelně navštěvuje jazzové workshopy, odkud získané dovednosti implementuje do elektronické hudby.

V roce 2022 se stal výhercem DJ’s soutěže 'Desperados DJ. No 1' organizované Óčko TV. V rámci výhry odjel se štábem natáčet do mekk Elektronické hudby - ostrov Ibiza. Hrál zde v legendárním Ocean Drive, na vyprodané Boat Party pořádané Ibiza Sea Party a na rooftop eventu legendárního Hard Rock Hotelu. V Ibiza Blau Music School vyprodukoval společně s Johnem Sarkanderem feat. Blankou Novou skladbu Astra, k níž exkluzivně natočili klip, který na Óčko TV pravidelně rotuje. Osobně se zde také setkal se světovými producenty elektronické hudby jako Stephan Bodzin, Plastik Funk, Kintar.

Soustředí se na klubovou scénu, festivaly a zajímavé eventy (rooftop events apod.). Pravidelně vystupuje v top klubech světového měřítka: Roxy, Duplex, Klubovna 2.patro, OX, kde supportoval hvězdy jako Meduza či KEEQ atd. Během dvou let existence projektu vystoupil na Balaton Sound Festivalu v Maďarsku, spolupracuje s produkcí EXIT Festivalu - vystoupil na Sea Star Festivalu v chorvatském Umagu s headlinery jako Prodigy, Robin Schulz, Sea Dance Festivalu na ostrově Krk po boku DJ hvězd jako Fedde Le Grand, Willy, Lady Lee. Pravidelně vystupuje na Beats for Love - největším festivalu elektronické hudby ve střední Evropě, Colours of Ostrava, Mácháč, Bolevák Music Fest, KVIFF, High Jump, Cool Life Fest apod.

VIIITO (CZ)

Kdy a kde?

21.6.2024 02:00 - 04:00
ELECTRO CLUB