THE BLAZE

Francouzské hudební duo The Blaze tvoří bratranci Guillaume Alric a Jonathan Alric. Své umělecké já odhalují prostřednictvím kombinace elektronické hudby, audiovizuálních prvků a emotivních textů. Než se začali věnovat hudbě, oba se pohybovali ve světě kinematografie a fotografie. Tyto dva světy (hudba a film) jsou podle nich od sebe neoddělitelné. Jejich tvorba tak vytváří atmosférické a dojemné zvukové krajiny a během živých vystoupení kombinují svou hudební produkci s filmovým uměním.  Videoklipy The Blaze pak mají na YouTube až stovky milionů zhlédnutí a získali za ně řadu ocenění.  

Prvním singlem Virile a následným EP Territory (2017) si rychle získali uznání posluchačů i kritiků. Debutové album Dancehall (2018) je pak dostalo na velká světová pódia. Ve druhem albu Jungle, které vydali loni v březnu, odráží své zážitky a zkušenosti ze své tour, během které navštívili řadu světových metropolí. Album je nahlédnutím do středu všudypřítomné betonové džungle města, kde se však skrývají intimní příběhy a emoce.

Vystoupení The Blaze je audio-vizuálním zážitkem, které publikum vtahuje do emotivních příběhů vyprávěných skrze hudbu a silné vizuální projekce. 

THE BLAZE

Kdy a kde?

22.6.2024 21:00 - 22:30
PARK STAGE